Twój Biznes Wystrzeli

Z Kampaniami Google Ads

Projektujemy kampanie Google Ads już od 2008 roku. Pracujemy z ograniczoną ilością klientów.

hero

Film reklamujący twoją firmęChoć YouTube jest kojarzony głównie z rozrywką, nie ulega wątpliwości, że to także druga największa wyszukiwarka po Google. A ponieważ popularność materiałów video stale rośnie, warto ją wykorzystać do promocji Twojej marki. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? Nie przejmuj się – jeśli nie wiesz, jak wykonać wysokiej jakości film reklamowy, zrobimy to za Ciebie!

Tworząc filmy na potrzeby YouTube dbamy o to, aby wszystko było w nich dopracowane. Estetyczna grafika, płynna animacja, dobrze dopasowany dźwięk, a wszystko tak opracowane, aby cały film doskonale nadawał się do wykorzystania go na YouTube – w szczególności w ramach kampanii reklamowych, choć nie tylko.

Oczywiście przy tworzeniu filmów na potrzeby YouTube pilnujemy, aby były one nie tylko estetyczne, ale i angażujące – tak, aby internauci faktycznie je obejrzeli, a ich uwaga była przyciągnięta na tyle mocno, aby zapamiętali Twoją markę i ofertę. Dzięki temu nie tylko zaistniejesz na YouTube, ale też zrobisz to dokładnie w taki sposób, aby miało to pożądany efekt!

shape shape

Seria filmów

Mikro szkolenia 10 odcinków
do 5 minut na odcinek

Klient dostarcza tekst, aktora, miejsce

shape shape

Jeden film

Przedstawiający usługę hotelową, czarter łodzi, naprawa samochodu itp.

0.5-1.5 minuty

shape shape

Jeden film

Przedstawiający budynek
i wnętrze firmy

video

Seria filmów na potrzeby instruktażu obsługi frezarki CNC

video

Film z przygotowań do targów PLASTPOL