Twój Biznes Wystrzeli

Z Kampaniami Google Ads

Projektujemy kampanie Google Ads już od 2008 roku. Pracujemy z ograniczoną ilością klientów.

hero

Kampania Google ADSLinki sponsorowane emitowane za pomocą platformy Google Ads to jedna z najszybszych metod docierania do potencjalnych klientów w internecie. Dzięki niej reklama Twojej oferty może błyskawicznie pojawić się w wynikach wyszukiwania i dotrzeć dokładnie do tych osób, które poszukują informacji na wybrany przez Ciebie temat. W ten sposób szansa, że dokonają u Ciebie zamówienia gwałtownie rośnie – a z pewnością jest znacznie większa, niż w przypadku reklamy tradycyjnej.

Specjalnie dla Ciebie nie tylko uruchomimy kampanię reklamową w Google Ads, lecz również zoptymalizujemy ją w taki sposób, aby jej koszt był jak najniższy, a efektywność możliwie wysoka. To ważne, ponieważ kampanie bez profesjonalnego nadzoru często potrafią się wymknąć spod kontroli. My zadbamy o to, aby ich opłacalność znacząco rosła.

Korzystamy też z remarketingu, dzięki któremu można docierać z reklamami Google Ads do osób, które już były na Twojej stronie, ale finalnie nie dokonały zamówienia. Ponowne wyświetlanie komunikatów promocyjnych skierowanych do takich osób zwiększa prawdopodobieństwo, ze da się ona przekonać i wróci dokończyć zakup.