Twój Biznes Wystrzeli

Z Kampaniami Google Ads

Projektujemy kampanie Google Ads już od 2008 roku. Pracujemy z ograniczoną ilością klientów.

hero

Stopka mailowa będąca wizytówką
w każdym twoim mailu



Stopki mailowe to ten element korespondencji, który powtarza się w całej Twojej korespondencji. Czemu nie zadbać o to, aby wyglądały one maksymalnie estetyczne, a przy tym były tak czytelne, aby odbiorca błyskawicznie trafiał na wszystkie istotne informacje?

Pomożemy Ci stworzyć stopkę, która przyciągnie wzrok i nie będzie pomijana wzrokiem – jak to często bywa z licznymi prostymi rozwiązaniami stosowanymi przez setki firm i sklepów internetowych. Zadbamy o to, aby umieszczone w niej Twoje logo prezentowało się dobrze, a informacje kontaktowe lub istotne linki (do oferty, działu obsługi klienta lub serwisów społecznościowych powiązanych z Twoją stroną internetową) wręcz zachęcały do klikania.

Oczywiście dopilnujemy przy tym wszystkim i tego, aby stopka prawidłowo się wczytywała na głównych webmailach (mechanizmach odbierania strony z poziomu przeglądarki internetowej) oraz w programach do odbierania poczty, dzięki czemu unikniesz sytuacji, w której starannie przygotowane projekty byłyby czytelne tylko u niektórych odbiorców.

Stopka
Stopka

Konfiguracja stopki mailowej